Jarní prázdniny v Domašově nad Bystřicí

Tento rok strávíme olympijské jarní prázdniny od 22. do 25.2.2018 na skautské základně v Domašově nad Bystřicí.

Co nás čeká a nemine na našem Olympijském výletě?

Cesta tam student Agency autobusem. Ubytováni budeme ve Skautské základně v Domašově, která se nachází v malebném přírodním parku údolí Bystřice. Své síly s ostatními účastníky budeme moct změřit při zdolávaní naučné stezky v údolí řeky Bystřice,dále pak v aquaparku a při dalších Olympijských disciplínách, které na nás čekají. Nebojte, zůstane nám i nějaký ten čas poznat krásy města Olomouce 🙂

 

Kde: skautská základna Domašov nad Bystřicí

Sraz: čtvrtek 11:00 Příbor u kostela sv. Valentina

Návrat: neděle 15:30 Kopřivnice zastávka (vlak)

Cena: 700,-  (Výlet je sponzorovaný ze skautských peněz.)

S sebou: spacák, prostěradlo, přezůvky, buchtu do rodiny, jídlo na čtvrtek (večer bude polévka), plavky a ručník, dobré boty, kartička pojišťovny, kartička na slevu jízdného, menší batůžek na výlety, pláštěnku, brambory co sníš na 1 oběd.

Kdo má může vzít vajíčka, okurky, marmeládu, sirupy, domácí česnek a cibuli, med.

!!!Vše sbalit do batohu na záda. Každý si své věci nese sám!!!

Vedoucí výletu: Magdaléna Polášková
Lístečky ZDE