Tábor

Tábory 2020

Letošní skautské tábory proběhnou opět na tábořišti v Neratově u Valašské Polanky. Chlapecký tábor bude v termínu od 18. 7. – 25. 7. 2020 a dívčí 25. 9. – 1. 8. 2020.

Dejte vědět svému rádci zda pojedete na tábor nebo ne.

Přihláška kluci ZDE (Vyplněnou přihlášku doneste na ukončení skautského roku.)
Přihláška holky ZDE

Kostým kluci ZDE
Věci do kuchyně kluci ZDE
Seznamy věcí kluci ZDE
Prohlášení o bezinfekčnosti ZDE

Na základě aktuální situace s šířením covidu jsme se rozhodli zvýšit bezpečnostní opatření a izolovat tábor od veřejnosti. To znamená že závěrečný táborák proběhne bez přítomnosti rodičů a jiných návštěv. Věříme že toto rozhodnutí pomůže zajistit bezproblémové probehnuti našeho a hlavně holčičího turnusu. Tak vás prosíme letos nejezděte! Vzkažte to i svým známým. Díky za pochopení. Vedení táborů.

Prohlášení o bezinfekčnosti dostanete a podepíšete na srazu v den odjezdu na tábor.

Tábor je dotován Moravskoslezským krajem.

Msk logo