Zveme Vás na tradiční Mikulášskou besídku s autorskou pohádkou Vojtěcha Dořičáka „Královský úlovek“ v podání ochotníků z řad lubinských skautů a skautek.

Akce se uskuteční v neděli 5. 12. 2021 v 15:00 v sále Katolického domu v Lubině.

Balíčky s nadílkou objednávejte u Marcely Kutáčové (Lubina, „Na rybníku“ č. p. 91) nebo emailem: macela.kutacova@atlas.cz a to do 4. 12. 2021.

OSOBNÍ ÚČAST OMEZENA: pro osobní účast na akci pro účastníky nad 12 let je třeba se prokázat elektronickým či fyzickým certifikátem v souvislosti s pandemií nemoci Covid-19 dle aktuálních nařízení Vlády ČR (k 4. 12. se jedná o potvrzení dokončeného očkovacího schématu, prodělání nemoci a pro mladistvé do 18ti let PCR test). Počet diváků v sále bude omezen až do naplnění počtu připravených židlí dle aktuálního nařízení Vlády ČR.

Jako krok navíc k bezpečnosti budeme pro vstup vyžadovat negativní antigenní test. Testy máme k dispozici na místě, přijďte ale včas.

Vstupné dobrovolné. Konání akce finančně podpořilo město Kopřivnice.

ONLINE PŘENOS: pro všechny, kteří se z různých důvodů nebudou moci účastnit osobně, bude připraven online přenos pohádky. Připojte se k nám, snad nás technika nezradí 🙂

Budeme vděční za váš finanční příspěvek k zajištění přenosu a realizaci besídky.

Poslat jej můžete na číslo účtu 1971623133/0800. #spolutozvladneme #SkautLubina