Mikulášská besídka – info k 4.12.2021

Mikulášská besídka už je za rohem!
• Pokud stále váháte, jestli splňujete aktuální podmínky pro bezinfekčnost, podívejte se na grafiku níže.
• Vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace jsme se rozhodli o krok k bezpečí navíc. Pro vstup budeme vyžadovat negativní antigenní test pro všechny od 5ti let bez výjimek. Aby jsme vám to ulehčili, testy jsme nakoupili v dostatečném množství za cenu 60 Kč.
• Otestovat se můžete přijít v neděli od 13:30 do 14:45 do Katolického domu v Lubině. Nebo hned po mši do herny na faře od cca 9:30 do 11:00 hod. Testy jsou ze slin, tudíž je lehčí provedení i pro děti.
• Pokud máte antigenní test svůj, přineste si jej a udělejte jej na místě v KD.
• Po celou dobu představení mějte, prosím, nasazenou ochranu dýchacích cest.
• Pro bezpečí herců, vás a vašich rodin se snažíme udělat maximum, věříme že s vaší podporou a účasti to zvládneme.

Těšíme se na Vás.
#spolutozvladneme #prijdtevcas

received_620329182343535