Nebaví tě už sedět celý den u počítače? Nudíš se a nevíš, čím se zabavit? Chybí ti skaut tak, jako nám?

Pokud jsi aspoň jednou odpověděl/a ano, pak jsi tady správně!

FrajerSKAUTská výzva je tady pro všechny – malé i velké, skauty i neskauty, jednotlivce i rodiny.

Zapojit se můžeš jednoduše. Každý týden v pátek zveřejníme zadání týdenní výzvy a bude jen na tobě, kdy, a jestli vůbec, ji budeš chtít plnit. Máš na to celý týden až do dalšího pátku, kdy se výzva ukončí. Abychom si tvoji emailovou adresu spojili přímo s tebou, pošli nám registrační email s celým svým jménem a příjmením, případně přezdívkou.

Potřebovat k tomu budeš jen zařízení, které umí fotit. Každou výzvu totiž zdokumentuješ fotkou, kterou pošleš na email junak.lubina@skaut.cz, abychom věděli, že jsi soutěžil/a. Fotky pak vždy zveřejníme, abyste viděli, jak se daří ostatním a zůstali tak ve spojení aspoň na dálku.

Všechny aktuální informace a zadání budeme zveřejňovat na webových stránkách www.skauti.lubina.cz a na Facebooku Junák Lubina. Nezapomeň je proto sledovat!

Na ty nejšikovnější, kteří budou mít na konci splněno víc jak 80 % všech výzev, čeká odměna v podobě odznaku FrajerSKAUTské výzvy, který můžeš hrdě nosit jak na batohu, tak i na skautském kroji.

Tak co, přidáš se k nám?

Přejít na výzvy ZDE